Home

Wat gebeurt er als ik een oogmeting heb laten doen, op basis daarvan een bril of lenzen heb aangeschaft en daarna van de MGD-arts een verwijskaart heb gekregen. Krijg ik de bril dan wel vergoed?

Ja, met een verwijskaart krijgt u de bril en/of lenzen alsnog vergoed tot een maximum van € 250 per tijdvak van twee kalenderjaren. Zie de verzekeringsvoorwaarden artikel 4.8.5.

Categorie: